خانه / اخبار تکنولوژی / آموزش حذف اکانت سروش

آموزش حذف اکانت سروش

حدودا چهار ماه پیش بود که با هم در ترنجی بررسی کردیم “پیام رسان سروش جاسوسی می کند؟” آن نگرانی به دلیل دسترسی اجباری بدون دلیل به حافظه داخلی بود که بعدها با برطرف شد. به دور از اینکه آیا سرویسی خوب است یا نه، گاهی اوقات کاربر می خواهد که از سرویسی که عضو آن است خارج شود و این حق طبیعی وی به شما می رود. امروز در ترنجی پس از ارایه آموزش حذف اکانت پیام رسان تم تم (TamTam) و آموزش پاک کردن حساب کاربری پیام رسان بله می خوامی آموزش حذف اکانت سروش را با هم داشته باشیم.

حدف اکانت سورش اصلا کار سختی نیست فقط چون گزینه حذف اکانت خیلی دم دست نیست، شاید یک راهنمایی کوچک از ترنجی به شما، بتواند راه را هموار کند. اگر سروش را نصب دارید، مراحل زیر را طی کنید:

  1. ۱- وارد پیام رسان سروش شوید.
  2. ۲- روی گزینه سه خط گوشه سمت چپ و بالای نرم افزار تپ کنید.
  3. ۳- وارد تنظیمات (Setting) شوید.
  4. ۴- گزینه حریم خصوصی (Privacy) را انتخاب کنید.
  5. ۵- روی گزینه سه نفطه گوشه سمت راست و بالای نرم افزار تپ کنید.
  6. ۶- گزینه غیر فعال کردن حساب (Deactivate Account) را انتخاب کنید.
  7. حذف اکانت سروش

    حذف اکانت سروش

برخی سرویس ها پس از پاک کردن حساب کاربری توسط کاربر اطلاعات وی را بلافاصله از روی سرور پاک می کنند و برخی آن ها را نگاه می دارند تا پس از مدتی اگر کاربر دوباره بازگشت، بتواند به اطلاعات خود دسترسی داشته باشد. این شرایط هنوز درباره حذف اکانت سروش به صورت شفاف مشخص نشده است.

امیدوارم این آموزش به شما کمک کرده باشد. شما در پیام رسان های داخلی حساب کاربری دارید؟ اگر ندارید دلیل شما چیست؟ من شخصا در درجه اول ضعف شدید در زیرساخت ها باعث شده است که همچنان در انتخاب خود به گزینه نهایی نرسیده باشم.


لینک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

پوستر رسمی گلکسی نوت ۹، تاریخ عرضه و هدایای پیش خرید دستگاه را فاش کرد

در حالی که تا امروز تقریباً هرآنچه لازم است درباره گلکسی نوت ۹ بدانیم فاش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *