خانه / موبایل ٬ لپتاپ ٬ تبلت / اعلام شرایط فروش نقد و اقساط کرمان موتور در شهریور ۹۸

اعلام شرایط فروش نقد و اقساط کرمان موتور در شهریور ۹۸

شرکت کرمان موتور بعنوان نماینده رسمی محصولات چینی جک در ایران، شرایط فروش دو خودروی چینی جک جی ۴ و جک اس ۳ به صورت نقد و اقساط در شهریور را اعلام کرده است.

شرکت کرمان موتور خودروهای چینی جک جی ۴ و جک اس ۳ مدل ۹۸ را به صورت نقد و اقساط در شهریور ماه به فروش می رساند. قیمت مصوب جک جی ۴ در این طرح معادل ۱۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت مصوب جک اس ۳ هم ۲۱۰ میلیون تومان اعلام شده است. این خودروهای چینی هم با موعد تحویل ۳۰ روزه عرضه می شوند. ضمنا سود تاخیر در تحویل خودرو هم ماهانه ۱ درصد است. اقساط این طرح فروش به صورت هر سه ماه یک چک محاسبه شده و تاریخ اولین چک هم ۲۵ آذر ۹۸ است.

سند خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند و سند خودرو تنها با تسویه حساب نهایی آزاد خواهد شد. خودروها بدون بیمه واگذار نمی شوند و هزینه آن هم به مبلغ اقساط افزوده شده است.تمام هزینه ها، مالیات‌ها، بیمه شخص ثالث، مالیات ارزش افزوده و دیگر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن را بر عهده مشتری گذاشته، طبق تعرفه های سال ۹۸ محاسبه شده است. بدیهی است در صورت تغییر قوانین و نرخ ها در زمان تحویل خودرو پرداخت مابه‌التفاوت بر عهده متفاضی است.

جک اس 3

جک اس ۳

جک جی ۴

نوشته اعلام شرایط فروش نقد و اقساط کرمان موتور در شهریور ۹۸ اولین بار در tech24 پدیدار شد.


لینک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

هواوی میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو با دوربین چهارگانه و کایرین ۹۹۰ معرفی شدند

دو گوشی پرچمدار هواوی میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو (Huawei Mate 30 & Mate …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *