خانه / اخبار تکنولوژی / اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم در TENAA دیده شد

اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم در TENAA دیده شد

حدودا یک ماه و نیم پیش بود که اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم (Xperia XZ2 Premium) رسما معرفی شد و دوربین دوگانه با ISO 51200 و نمایشگر ۴K HDR اصلی ترین ویژگی های این پرچمدار کم سروصدای ژاپنی ها بود. نمی دانم چرا اما سونی هیچ مانور خاصی روی این دستگاه نداده است. می دانیم که اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم فعلا به بازار عرضه نشده است و امروز اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم در TENAA دیده شده که می تواند خبری برای نزدیک بودن عرضه آن نیز به شمار رود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

عموما روال به این شکل است که شما ابتدا تاییدیه عرضه محصول به بازارهای مختلف را می گیرید و مدتی بعد دستگاه را رونمایی می کنید. سونی برای اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم عکس این روال عمل کرده و ابتدا بسیار کم سروصدا اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم معرفی شد و سپس حالا شاید دریافت تاییدیه TENAA برای بازار چین هستیم. قبلا در ترنجی خواندیم که زمان عرضه به بازار اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم مشخص شد که جایی اواسط تابستان را به ما نشان می داد. در این روزهای گرم خرداد اما هنوز پیش از آغاز تابستان هستیم و حداقل یک ماه دیگر انتظار را می توان برای ارایه پرچمدار دو دوربینه سونی محتمل دانست.

اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم

برخی اما متصورند که شاید این دستگاه مدل اکسپریا ایکس زد ۲ پرو هم باشد! هنوز هیچ چیز مشخص نیست و فقط باید صبر کرد. تا به اینجای کار تمام تصاویر به ما اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم را نشان می دهند. حتی حاشیه نمایشگر زیاد و لوگوی سونی روی لبه پایین نیز به همان صورت است.

اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم

اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم

اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم

اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم

اما عجیب است که لبه سمت راست (تصویر پایین)، خمیدگی قاب پشتی را نشان نمی دهد! به هر صورت می توان گفت که دستگاهی در TENAA چین از سونی لو رفته است. حال یا اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم است که می خواهد به زودی در این بازار عرضه شود یا شاید مثلا اکسپریا ایکس زد ۲ پرو باشد که همان اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم اما برای بازار چین است!

شما چطور فکر می کنید؟


لینک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

پوستر رسمی گلکسی نوت ۹، تاریخ عرضه و هدایای پیش خرید دستگاه را فاش کرد

در حالی که تا امروز تقریباً هرآنچه لازم است درباره گلکسی نوت ۹ بدانیم فاش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *