خانه / اخبار تکنولوژی / ایلان ماسک شخصاً کنترل تولید تسلا مدل ۳ را به دست گرفت

ایلان ماسک شخصاً کنترل تولید تسلا مدل ۳ را به دست گرفت

ایلان ماسک به تازگی اعلام کرده در پی عدم دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده تحویل خودروی تسلا مدل ۳ به مشتریان، شخصاً کنترل بخش تولید این خودروی الکتریکی را به دست گرفته است.

بر اساس برنامه ریزی ها قرار بوده که تا انتهای ماه مارس (۱۱ فروردین سال جاری) روزانه ۵۰۰ خودوری مدل ۳ یا در هفته ۲۵۰۰ دستگاه از آن تولید شود. ولی بر اساس ایمیل هایی که برای بسیاری از کارمندان تسلا ارسال شده، این کمپانی تنها توانسته نزدیک به ۲۰۰۰ دستگاه در هفته تولید کند.

یادآوری می کنیم که ماه ها قبل ماسک تخمین زده بود که تا انتهای سال ۲۰۱۷ میلادی کمپانی در هر ماه ۲۰ هزار خودروی مدل ۳ تولید خواهد کرد. در برخی از برهه های زمانی سال ۲۰۱۷ نیز تسلا به میزان بسیار زیادی از تولید خود عقب افتاده بود و حتی در زمانی که قول تولید ۱۵۰۰ دستگاه خودروی مدل ۳ را داده بود، توانسته بود تنها ۲۶۰ دستگاه را تولید کند.

ماسک اخیراً با اشاره به اینکه کسب و کار در زمینه خودرو یک جهنم است، اعلام کرده حتی شب ها در کمپانی می خوابد تا به این ترتیب بتواند به فرایند تولید نظارت کند و  «داگ فیلد»، سرپست بخش مهندسان را تحت فشار بیشتری برای تولید قرار دهد. او در این خصوص گفته:

«حدود یک سال قبل از داگ درخواست کردم که هر دو بخش مهندسی و تولید را مدیریت کند. او موافق بود که تسلا نیاز به هم راستا کردن این دو بخش دارد و اعتقاد داشت که ما نمی خواهیم خودرویی را طراحی کنیم که ساخت آن به طرز دیوانه واری مشکل باش».

مدیر عامل تسلادر ادامه افزوده که اعتقاد دارد بهتر است مسائل را به بخش های کوچکتری تقسیم کنند. همچنین پیش از این ایمیل های ارسالی از سوی کمپانی برای برخی از کارمندان فاش شده بود که از کارمندان درخواست شده بود به طور داوطلبانه در خط تولید تسلا مدل ۳ فعالیت کنند تا فرایند تولید با سرعت بیشتری پیش برود.

تسلا در روزهای اخیر با مشکلات دیگری نیز مواجه شده که از مهمترین آنها می توان به فراخوان گسترده برای بیش از ۱۲۳ هزار دستگاه خودروی مدل S اشاره کرد که صاحبان آنها باید برای تعویض قطعه ای در جعبه فرمان به نمایندگی ها مراجعه کنند.

The post ایلان ماسک شخصاً کنترل تولید تسلا مدل ۳ را به دست گرفت appeared first on دیجیاتو.


لینک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

پوستر رسمی گلکسی نوت ۹، تاریخ عرضه و هدایای پیش خرید دستگاه را فاش کرد

در حالی که تا امروز تقریباً هرآنچه لازم است درباره گلکسی نوت ۹ بدانیم فاش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *