خانه / موبایل ٬ لپتاپ ٬ تبلت / توقف شماره گذاری پراید از سال آینده

توقف شماره گذاری پراید از سال آینده

بنابر اعلام رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، شماره گذاری خودروی پراید از سال ۹۹ متوقف خواهد شد. او علت این اقدام را افزایش مرگ و میر با این وسیله نقلیه اعلام کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، سردار سید کمال هادیان فر اعلام کرد که با بررسی و تحلیل تصادفات کشور به این نتیجه رسیده ایم که تقریبا ۳۴ درصد از جان باختگان و مجروحان حوادث رانندگی در ۱۱ سال گذشته با خودروهای پراید رخ داده است. او گفت که متاسفانه این خودرو فاقد ایمنی کافی است و ما این مشکلات را در گزارشات مختلف، به صورت مکتوب به همراه مستندات به وزیر صنعت، معدن و تجارت ارسال کرده ایم و این موارد در جلسه های حضوری هم عنوان شد. سردار سید کمال هادیان فر گفت که جلسه ای را با مدیرعامل شرکت سایپا برگذار و این گزارشات را به ایشان منتقل کردیم.

مقرر شد باتوجه به اینکه شرکت سایپا در سال ۹۸ تعهداتی را برای مشتریان خود دارد. از سال ۹۹ تولید خودروی پراید مدل سواری متوقف خواهد شد. ضمنا ما شماره گذاری این خودرو در سال آینده را متوقف خواهیم کرد تا خودروی ایمن تری جایگزین آن شود. او در پایان خاطرنشان کرد امیدواریم ایمنی خودروهای داخل کشور افزایش یابد و خودروهای ایمن تری هم در چرخه تولید جایگزین شود. هادیان فر به تمام کسانی که از خودروی پراید سواری استفاده می کنند، هشدار داد تا نهایت دقت را در زمان رانندگی با این خودرو در جاده های کور داشته باشند و نکات ایمنی را هم رعایت کنند.

نوشته توقف شماره گذاری پراید از سال آینده اولین بار در tech24 پدیدار شد.


لینک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

تصویر قاب محافظ هواوی میت ۳۰ منتشر شد

تصویر جدیدی از قاب محافظ هواوی میت ۳۰ یا میت ۳۰ پرو منتشر شده است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *