خانه / موبایل ٬ لپتاپ ٬ تبلت / سرعت شارژ گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس

سرعت شارژ گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس

سامسونگ سرانجام از شارژرهای قدرتمند در دهمین نسل پرچمداران خانواده گلکسی نوت استفاده کرده که نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس نام دارند. سامسونگ سرعت شارژ متفاوتی را برای مدل پایه و پلاس در نظر گرفته است که در ادامه آن را بررسی می کنیم.

همانطور که اطلاع دارید، هواوی در سال گذشته از شارژ قدرتمند سیمی ۴۰ وات در خانواده پرچمدار میت ۲۰ رونمایی کرد که باتری قدرتمند دستگاه را مدت زمان اندکی شارژ می کرد. سامسونگ بعنوان رقیب این شرکت که در شارژرهای قدرتمندی در پرچمداران گذشته خود استفاده نکرده بود، سرانجام در گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس اقدام به افزایش سرعت شارژرهای خود کرد. سامسونگ برای گلکسی نوت ۱۰، شارژ سریع ۲۵ واتی را در نظر گرفته است که به صورت پیش فرض در داخل جعبه قرار دارد. اما در گلکسی نوت ۱۰ پلاس از شارژ ۴۵ واتی استفاده کرده که البته در داخل جعبه قرار ندارد و آن را باید به صورت جداگانه خریداری کرد و شارژر ۲۵ واتی مانند نوت ۱۰ در داخل جعبه نوت ۱۰ پلاس قرار گرفته است.

علاوه بر این سرعت شارژ بی سیم خانواده گلکسی نوت ۱۰ هم افزایش یافته است. اکنون مدل پایه و پلاس به ترتیب مجهز به شارژ بی سیم ۱۲ و ۱۵ واتی هستند و در اینجا هم برتری مدل پلاس نسبت به مدل پایه حفظ شده است و در واقع سرعت شارژ بی سیم آن با سرعت شارژ سیمی پرچمداران قبلی سامسونگ برابری می کند.

نوشته سرعت شارژ گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس اولین بار در tech24 پدیدار شد.


لینک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

تصویر پنل جلو هواوی میت ۳۰ منتشر شد

هواوی در آینده نزدیک از خانواده پرچمدار میت ۳۰ (Huawei Mate 30) پرده برداری خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *