خانه / اخبار تکنولوژی / فیسبوک مسنجر به زودی با حساب‌‌های اینستاگرام همگام‌سازی می‌شود

فیسبوک مسنجر به زودی با حساب‌‌های اینستاگرام همگام‌سازی می‌شود

به نظر می‌رسد فیسبوک مشغول آزمایش قابلیتی در پیام‌رسان مسنجر است تا کاربران را به استفاده از اینستاگرام ترغیب کند. به لطف این قابلیت، حساب‌های کاربری فیسبوک مسنجر و اینستاگرام می‌توانند به طور کامل با یکدیگر همگام‌سازی شوند.

در حال حاضر امکان افزودن حساب اینستاگرام به فیسبوک مسنجر وجود دارد، اما نمی‌توان این دو را با هم همگام‌سازی نمود. اما ظاهرا با آپدیت بعدی این ویژگی هم به مسنجر اضافه خواهد شد تا بتوان مخاطبین اینستاگرام را به مسنجر منتقل کرد.

همچنین امکان انتقال افراد بلاک شده به مسنجر و مسدود کردن آن‌ها در این پلتفرم هم وجود دارد. با این وجود، هنوز مشخص نیست که آیا همگام‌سازی اینستاگرام و مسنجر فقط محدود به این موارد است یا اینکه می‌توانیم انتظار امکانات بیشتری را هم داشته باشیم.

خصوصیتی که از آن صحبت می‌کنیم در حال حاضر مراحل تست خود را پشت سر می‌گذراند و مطابق گزارشات به نظر می‌رسد که برای تعداد محدودی از کاربران فعال شده است. با این وجود باید منتظر ماند و دید که چه زمانی در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.

از آنجا که این قابلیت، قابلیت چندان بزرگی نیست، می‌توان انتظار داشت که طی هفته‌های آینده و از طریق یک آپدیت سروری برای کلیه کاربران مسنجر فعال بشود.

The post فیسبوک مسنجر به زودی با حساب‌‌های اینستاگرام همگام‌سازی می‌شود appeared first on دیجیاتو.


لینک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

پوستر رسمی گلکسی نوت ۹، تاریخ عرضه و هدایای پیش خرید دستگاه را فاش کرد

در حالی که تا امروز تقریباً هرآنچه لازم است درباره گلکسی نوت ۹ بدانیم فاش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *