خانه / اخبار تکنولوژی / قاب گلکسی نوت ۹ لو رفت و شایعه اخیر تایید شد

قاب گلکسی نوت ۹ لو رفت و شایعه اخیر تایید شد

دو روز پیش در شایعه خواندیم که طراحی گلکسی نوت ۹ شبیه به گلکسی نوت ۸ خواهد بود و گویا دلیل کاهش هزینه ها بوده است. حالا قاب گلکسی نوت ۹ لو رفته و شایعه اخیر تایید شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

در این روزها که تقریبا همه دوربین های دوتایی عمودی شده اند و باز بخش کثیری از این دوربین های عمودی، به گوشه سمت چپ قاب پشتی منتقل شدند سامسونگ به خوبی خود را کنترل کرده و تنها اثر در طراحی آن ها را می توان عمودی بودن دوربین دوگانه گلکسی اس ۹ پلاس دانست. البته از آن جا که خانواده گلکسی اس تا پیش از این دوربین دوگانه نداشته، این لزوما یک تغییر به شمار نمی رود.

گلکسی نوت ۸ اما اولین پرچمدار سامسونگ با دوربین دوگانه بود و این دو دوربین را چینش افقی روی قاب پشتی خود قرار داده بود. به نظر می رسد که سامسونگ در گلکسی نوت ۹ نیز همین تصمیم را داشته باشد تا علاوه بر تمایز بین گلکسی اس ۹ پلاس و گلکسی نوت ۹، حفظ طراحی خود را نیز داشته باشد. این قاب توسط Slashleaks منتشر شده که تصور اصلی را پایین تر می بینیم:

در این قاب می بینیم که حسگر اثرانگشت زیر دوربین دوگانه افقی قرار دارد، یک حسگر اثرانگشت مستطیلی که به صورت کلی به ظاهر مستطیلی گلکسی نوت ۹ شباهت دارد! جک ۳٫۵ میلی متری خوشبختانه هنوز روی پرچمدارهای سامسونگ هست و به نظر می رسد کره ای ها آخرین نفراتی باشند که این سنگر را ترک می کنند. بلندگوی تکی و جایگاه خروجی قلم نیز سمت راست است. جایگاه دکمه بیکسبی نیز زیر دکمه های تنظیم حجم صدا وجود دارد.

شما درباره طراحی گلکسی نوت ۹ چطور فکر می کنید؟ آیا این همان طراحی نهایی است؟


لینک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

پوستر رسمی گلکسی نوت ۹، تاریخ عرضه و هدایای پیش خرید دستگاه را فاش کرد

در حالی که تا امروز تقریباً هرآنچه لازم است درباره گلکسی نوت ۹ بدانیم فاش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *