خانه / اخبار تکنولوژی / ویوو نکس (Vivo NEX) در قالب یک ویدیو و چند تصویر لو رفت

ویوو نکس (Vivo NEX) در قالب یک ویدیو و چند تصویر لو رفت

شایعات زیادی درباره ویوو نکس (Vivo NEX) در ترنجی خوانده ایم. آخرین شایعات به ما می گویند که مثل اکثر دستگاه های دارای قابلیت های شگفت انگیز، اکثر این قابلیت های شگفت انگیز تنها در یک نسخه خاص ارایه می شوند و نسخه های دیگری وجود دارد که چنین ویژگی هایی ندارند. امروز ویوو نکس (Vivo NEX) در قالب یک ویدیو و چند تصویر لو رفته و بد نیست نگاهی به آن ها داشته باشیم.

در این ویدیو که در آن سعی می شود به مدل دستگاه اشاره مستقیمی نشود، ابتدا کاربران را با محتوای نمایش داده شده روی ویوو نکس (Vivo NEX) درگیر می کنند و سپس به نمایشگر و دوربین سلفی بالاجهنده می پردازند. دوربین سلفی نظر خیلی ها را به خود جلب می کند اما آنطور که از خروجی آن مشخص است، کیفیت خیلی دلچسبی ندارد، البته نمی توان هنوز قضاوت کرد. جالب است شخصی که دستگاه را در دست دارد و بین مردم می چرخد سر یک تک شاخ را روی بدنش دارد. این می تواند طعنه ای به انیموجی (Animoji) اپل باشد یا اینکه می خواهد بگوید شاید ویوو نکس هم قابلیتی مشابه دارد؟ تا جایی که ما می دانیم گزینه دوم نمی تواند باشد چون سیستم تشخیص عمق صحنه در آن کادر دوربین جای نمی گیرد.

اما تصاویر زیر نیز از ویوو نکس (Vivo NEX) منتشر شده که شنیده ها را تایید می کند:دوربین سلفی بالاجهنده، حاشیه نمایشگر کم که آن هم فقط در لبه پایین حضور دارد و دوربین دوگانه روی قاب پشتی که هنوز مشخصاتی دقیقی درباره آن نداریم اما وقتی روی تصویر زوم کنید و البته کمی دقت به خرج دهید، عبارت لرزشگیر اپتیکال چهار محوره را می بینید که بالای دوربین نوشته شده است! به نظر نمی رسد که ویژگی خیلی منحصر به فردی باشد که بخواهید روی بدنه دستگاه آن را بنویسید، اما خب!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید ویوو نکس برای شما جذاب است؟


لینک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

پوستر رسمی گلکسی نوت ۹، تاریخ عرضه و هدایای پیش خرید دستگاه را فاش کرد

در حالی که تا امروز تقریباً هرآنچه لازم است درباره گلکسی نوت ۹ بدانیم فاش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *